Pomoc Synchronizacja DS Cloud (ios) z Synology

Dyskusja w 'Pytania' rozpoczęta przez użytkownika majan3k, 11 Sierpień 2018.

Ładowanie...
  1. majan3k

majan3k Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    11:02
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    null
    Ethernet:
    null
    null null
    Witam,

potrzebuje pomocy z aplikacją mobilną DS Cloud na IOS. Jako że, od zawsze byłem użytkownikiem Androida gdzie aplikacja nie sprawiała żadnych problemów i synchronizacja głównie zdjęć odbywała się automatycznie zaraz po wykonaniu zdjęcia lub jego skasowaniu(Zarówno z poziomu telefonu jak i z NAS) w przypadku IOS mam problem z taka funkcjonalnością. Niestety ale zostałem zmuszony do używania iPhone gdzie nie umiem sobie poradzić z aplikacja DS Cloud aby działa ona dokładnie jak na Androidzie czyli po zrobieniu czy usunięciu zdjęcia (nie ważne z którego miejsca) następowała synchronizacja danych. Jestem poprawnie zalogowany, wybrałem folder docelowy na NAS do którego maja się synchronizować zdjęcia, wybrałem synchronizacje dwukierunkowa, ustawiłem wielkość pliku po czym wybrałem album który ma być synchronizowany z iPhone (galeria) i klops.

Niestety ale po zrobieniu zdjęcia, zdjęcie nie synchronizuje się z NAS. Gdy powtórzę krok w którym dodaje folder/album z iPhone wtedy dopiero następuje synchronizacja. Przecież to nie o to chodzi aby co chwilkę dodawać na nowo folder i wybierać dokładnie zdjęcia które chce się zsynchronizować, gdzie tu logika. Dodatkowo, jeśli cos usunę z poziomu nas to samo zdjęcie nie zostaje usunięte z iPhone.

Ewentualnie inne rozwiązanie, które dokładnie robi to samo..

Dzięki za pomoc

2. marecki

marecki Zarejestrowany Noobie

Miejscowość:
    w-wa
    Local Time:
    10:02
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    null
    Synology:
    DS216+
    Ethernet:
    100 Mbps
    null 100 Mbps
    Może przetestuj DS Photo do synchronizacji zdjęć ale nie jestem pewien czy to pójdzie w obie strony